Cемінар «ОСББ: питання та відповіді» в Інституті управління

06 квітня 2016 року у Класичному приватному університеті відбувся семінар «ОСББ: питання та відповіді», співорганізаторами якого виступили викладачі кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування Інституту управління та Ресурсний центр при громадській організації «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія».

 

 

 

В ході проведення семінару з  доповідями виступили:

Мерзляк Анжела Віталіївна - проректор з науково-педагогічної роботи – Директор Інституту управління, д.держ.упр., професор – з презентацією проекту серії тематичних семінарів про ОСББ для ініціативних жителів міста та Запорізької області.

 Шанц Людмила Михайлівна - член Національної Ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ при КМУ – з доповіддю «Законодавчі реалії для співвласників багатоквартирних будинків».

Заїка Олена Вікторівна – завідувач кафедрою адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування Інституту управління, к.держ.упр., доцент – з презентацією програми підвищення кваліфікації «Управління організаціями (підприємствами, установами)» для діючих керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та їх резерву на ці посади, а також працівників житлово-комунального господарства. 

Протягом навчання передбачено, що учасники прослухають курс лекцій з різних аспектів управління житловою нерухомістю, складуть підсумкове тестування, отримають посвідчення державного зразка про підвищення кваліфікації.
В ході семінару відбулася жвава дискусія, в якій взяли активну участь викладачі Класичного приватного університету, голови ОСББ та представники ініціативних груп. 
Семінар «ОСББ: питання та відповіді» - перший  із заявлених семінарів проекту, який спрямований на сформування інституту ефективного власника житла. Інформація щодо наступних семінарів буде додатково розміщено на сайті.

Щиро дякуємо всім учасникам семінару і сподіваємось на подальший розвиток взаємозв’язків та співпраці.