Країну "Happy" знайдено, або щастя завжди прилітає на крилах...

Можливо, щастя – це коли тобі весело і приходять клоуни, це коли немає страху, і ти навчився кататися на роликах, а може щастя – це коли ми потрібні тому, хто потрібен нам, це коли хтось близький тримає нас за руку і говорить, що все буде добре… Ми так багато говоримо і пишемо про щастя, але ніколи не буде однозначної відповіді, адже у кожного воно своє. До Міжнародного дня щастя, команда ЗМГО "Небо без кордонів", вони ж студенти Інституту журналістики і масової комунікації, вирушили на пошуки юних героїв і героїнь, аби поділитися промінчиками щастя. Так і заїхали до Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

 

Тут на нас уже чекали невгамовні хлопчики і дівчатка, весняні канікули яких проходять у стінах рідного інтернату. А приїхали ми звісно ж не з пустими руками. Завдяки небайдужим запоріжцям, запоріжаночкам і команді "Євромолодь", які долучилися до акції "Подаруй дитині щастя", ми привезли з собою засоби гігієни, карамелі, іграшки, одяг. Але про подарунки трішки згодом, адже попереду у нас кілька годин цікавинок від креативних студентів.
Тож, усі в зборі, можемо починати. Теплим і щирим словом дітлахів привітала президентка ЗМГО "Небо без кордонів" Ірина Миколаївна Дяченко. Тут же дітей поділили на команди, а це значить, що ми можемо починати нашу фантастичну подорож у світ професій.
У великому світі є окремі країни, які славляться своїми здобутками і вміннями, країни в яких люблять, творять, розвиваються, діляться досвідом, а натомість отримують більше.

В одній із таких країн хлопці та дівчата спробували себе у ролі акторів, які створили справжній моментальний спектакль. У другій країні вони побували кулінарами, які із зав’язаними очима вгадували інгредієнти на запах, а ставши мешканцями третьої – команди спробували себе у ролі вчених, які відгадували закодовані слова. У четвертій країні діти перевтілились у художників, які творили малюнки для наших захисників у зону АТО, а зробивши крок далі – у п’яту країну, юні мандрівники опинилися у світі музики, де по черзі відгадували веселі мелодії. У шостій країні всі перевтілились у відважних стилістів. Таким чином дівчатка побували у "салоні краси", де хлопці вчилися на них робити гарні зачіски. Зазирнувши у країну під цифрою сім, діти перетворилися у казкарів, які із запропонованих слів складали кумедні історії. А потрапивши у восьму країну наші герої та героїні перенеслись на радіо, де побували у ролі ді-джеїв, під голоси яких прокидається все живе.

У кожній країні за кожне виконане завдання, діти отримували шматочки пазлів, а коли команди пройшли увесь маршрут "навколосвітньої" подорожі ці шматочки склалися в одну велику картинку. А це значить, що дівчата та хлопці "на відмінно" справилися із завданням.
За свої старання та командну роботу, мандрівники отримали у подарунок пакуночки, а це гель для душу, мило та цукерки. Решту дарунків діти обирали на свій смак, хтось вподобав теплу кофтинку, а комусь припала до душі м’яка іграшка, адже у кожного своя жменька щастя.
Ось таким от насиченим і цікавим видався перший день нового робочого тижня. А щасливим він став лише завдяки людям, які зуміли зробити його особливим. За цю особливість безмежно дякую дирекції ІЖМК.

За теплі посмішки на вустах дітей, за креатив, і гостинність у своїй країні велике дякую студентам ІЖМК. За цукерки говоримо спасибі карамельній "LOL&POP". За гелі, мило, одяг та іграшки щиро дякуємо всім-всім-всім, хто відкрив своє серце для діток-квіток. Ваша доброта неодмінно повернеться до вас!! Дякуємо "Євромолоді" за активну участь і допомогу у зборі різноманітних приємностей для дітлахів. Щиро дякуємо добрим панам: Роману Павлів, Валерію Моїсеєнко, Євгену Воронову. Завдяки цим людям ми "нагодували" автобус і рушили до дітей.
Щиро дякуємо Класичному приватному університету за підтримку та надання транспорту, зокрема дякуємо позитивному водієві Миколі Миколайовичу, який щоразу подорожує разом з нами, а ми з ним)))
Долонька до долоньки, серце до серця і ми маємо країну Happy – щасливу країну, де мешкають привітні, добрі, щирі, позитивні, відкриті до всього нового діти.
Ще раз дякуємо всім і кожному, хто був частинкою цієї історії. Дозволяйте собі хоч іноді побути Магелланом чи Колумбом, відкрийте для себе свою країну щастя!! Бережіть найдорожчих і найдорожчі берегтимуть вас!!

З малюками була разом Ірина Ярко
Фото: Катерина Баришенська