В Інституті управління за сумісної організації з „Запорізьким обласним центром молоді” стартує програма “Нова генерація успішної молоді”

EXPERT – ЦЕНТР Інституту управління Класичного приватного університету та „Запорізький обласний центр молоді” Запорізької обласної ради запрошує до участі у програмі „Нова генерація успішної молоді” учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Запоріжжя та Запорізької області.
EXPERT – ЦЕНТР – це постійно діюча студія сучасних знань, яка має на меті поширення серед молоді управлінської ініціативи, надання знань у сфері менеджменту, бізнесу, міжнародних відносин, ділового етикету та протоколу, проектного менеджменту тощо, розвиток аналітичних навичок, вміння використовувати у своїй діяльності інформаційні технології. Методи навчання, які використовує EXPERT – ЦЕНТР: – заняття у віртуальній аудиторії; – онлайн-квести; – вебінари; – майстер класи на базі університету; – літня школа. Тривалість програми – 1 рік

Стати учасником програми EXPERT – ЦЕНТРУ можна зареєструвавшись до 16 травня 2016 р. за посиланням: http://goo.gl/forms/VZQNIMAABn
Після реєстрації на електронну адресу учасникам буде надіслано логін та пароль від віртуальної аудиторії Класичного приватного університету (сторінка EXPERT – ЦЕНТРУ, де будуть відбуватися онлайн-заняття).

Програма „Нова генерація успішної молоді”, яка стартує у травні 2016 року складається з 10 модулів:
Модуль 1. Менеджмент євроінтеграції. Проект „Euro Expert” до Дня Європи (травень 2016 р.)
Модуль 2. Літня школа лідерства на базі університету (червень 2016 р.)
Модуль 3. Робота аналітичної студії „Expert” (вересень 2016 р.)
Модуль 4. Курс тренінгів з самоменеджменту та самопрезентації (жовтень 2016 р.)
Модуль 5. Діловий етикет та протокол – частина 1 „Міжнародний аспект” (листопад 2016 р.)
Модуль 6. Діловий етикет та протокол – частина 2 „Новорічний благодійний бал культур” (грудень 2016 р.)
Модуль 7. Організація start-up. Серія зустрічей з випускниками, які створили власний бізнес (лютий 2017 р.)
Модуль 8. Проектний менеджмент – частина 1. Як створити проект. Рекомендації та поради  (березень 2017 р.)
Модуль 9. Проектний менеджмент – частина 2. Робота над власним проектом (квітень 2017 р.)
Модуль 10. Підведення підсумків курсу. Нагородження учасників. Отримання сертифікатів (сертифікат учасника та сертифікати на пільги в навчанні у Класичному приватному університеті) (травень 2017 р.)