Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Цієї суботи 23 квітня пройшов грандіозний захід в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай». Це був культурно-екологічний фестиваль – "ЧистоFest". Захід був організований молодіжною громадською організацією «Небо без кордонів», вони ж міцна команда Інституту журналістики і масової комунікації, та залучених спонсорів. Захід розпочався о 15 годині і вже тоді біля сцени було багато охочих взяти участь у цікавих конкурсах, поспілкуватися з драйвовими ведучими Іриною Миколаївною Дяченко та Колею Косміном.

 

 

По ліву сторону діяли локації, за які відповідали студенти ІЖМК. Діти, та навіть дорослі, охоче робили орігамі на локації, де їх навчали робити звірят з паперу Аліна Дернова; брали активну участь у спортивних змаганнях, які проводили Іра Ярко та Влад Новиченко; давали оригінальні відповіді на вікторині, яку проводили Жованік Юліана та Вікторія Кудря, і вже точно не соромилися, коли Олександр Гізенко та Ганна Кішмарзадавали цікаві запитання пов’язані з екологією.
Дівчатка стояли  у черзі, щоб заплести коси у чарівниці з плетіння косичок Анастасії Ліберман. Також діяла фото-зона, де учасники фестивалю змогли зробити цікаву фотографію з  різноманітними інсталяціями.  Справжніми зірками, які по-новому засяяли в той день, стали дівчата зі Студентської ради Класичного приватного університету – Тетяна Баранова і Анастасія Міняйло, які дарували глядачам позитивні пісні у своєму виконанні. Настрій, посмішки та запалені енергією очі змогла передати на фотографіях Катерина Баришенська.

Спрагу втамовувала екологічна чиста вода “Кришталеві джерела”, усі охочі могли підійти та цілком безкоштовно попити води. І як же можна було обійтися без смачних подарунків? Спонсором стала пекарня-кондитерська "Урожай". Тим учасникам, які танцювали під бадьорі пісні були видані квитки на  Молодіжну лігу КВК, сертифікати на стрибок з мосту і катання від  «Байдарка клуб» та «EXTREMEADVENTURES».
У кінці заходу на галявині були вивішені фотокартки забрудненого Запоріжжя. Потрібно було придумати оригінальну назву та вразити усіх своєї фантазією. Перемогла дівчинка з назвою, яка цілком описала побачене на фото. Тож загалом, цей день усі запам’ятають надовго.
Організатори фестивалю сподіваються, що саме цим заходом, за допомогою зусиль багатьох, ми змогли достукатися до серця кожної людини. Щоб тепер, проходячи мимо пляшки або іншого сміття на вулиці, нам не було соромно зупинитися і викинути це у смітник.

Нажаль, невиховані люди кидають сміття де їм заманеться. От тому наше місто і виглядає брудним та засміченим.Завдання фестивалю було зробити так, щобкоженпочавдумати про екологію. І тоді не тільки центр міста, а навіть околиці стануть чистими, а також вдасться вирішити й іншіпроблемиекологіїміста. Головне – не бути байдужим та зробити те, що в наших силах.Невжепотрібнознищити, щоб потім відроджувати? Невже люди вчаться тільки на помилках? Потрібно нарешті зрозуміти, щолюдина — це частинка великої матері-природи, яку не слід підкорювати, а треба жити з нею в гармонії. Любити і берегти рідну землю, дбати про неї. Нам усім треба пам’ятати, що природа –  це колиска людського життя, наша рідна стихія. І наше завдання її захищати.