Викладачі та студенти Кафедри реклами та зв’язків із громадськістю стали учасниками соціального проектування міста

Минулого тижня у палаці культури “Металургів” студенти-рекламісти Класичного приватного університету відвідали тренінг “Культура та соціальне проектування”. У тренінгу прийняли участь 150 небайдужих та активних мешканців міста. Тренінг був проведений Русланом Бахтиєвим – керівником студії соціальних технологій GARNET, організатором просвітницького благодійного проекту «Обрані діти».

 

На тренінгу були обговорені нюанси складання соціальних проектів, питання, які хвилювали мешканців Запоріжжя. Учасники пропонували свої варіанти вирішення проблем міста, зосереджувалися на особливо гострих проблемах.  
Ні для кого не секрет, що наше місто потребує змін у багатьох сферах соціального життя і завдяки небайдужим мешканцям Запоріжжя постійно змінюється та модернізується. Учасники тренінгу бачать Запоріжжя у 2026 році таким: індустріально забезпеченим, екологічно чистим, культурно розвиненим, безпечним містом з реалізованим туристичним потенціалом. Тож, зробимо усе, щоб це справдилося не тільки на папері, а і втіленим у дійсність. 
Усі учасники тренінгу були об’єднані спільною метою – зробити Запоріжжя кращім.

Автор: студентка ІІ курсу, 
спеціальності «реклама та зв’язки із громадськістю» 
Ганна КІШМАР