Інститут управління продовжує серію семінарів про ОСББ в м.Енергодар

27 квітня 2016 року завідувач кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування Заїка О.В., начальник відділу профорієнтації та зв’язків з громадськістю Кириченко Н.О. разом з Ресурсним центром при Громадській організації "ОЖБК, СБКБ "Вікторія" завітали до Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р.Г.Хеноха "Класичного приватного університету" в рамках реалізації спільного проекту проведення серії тематичних семінарів про ОСББ для ініціативних жителів Запорізької області.

 

На базі Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р.Г.Хеноха "Класичного приватного університету" відбувся семінар «Створення ОСББ: питання та відповіді».
Учасниками семінару стали 50 ініціативних громадян, представники ЖБК, ОСББ, УК, викладачі Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р.Г.Хеноха "Класичного приватного університету".
На семінарі обговорено покрокове створення ОСББ з практичними порадами; презентовано програму підвищення кваліфікації управителів багатоквартирних будинків: “Управління організаціями, підприємствами, установами” (управління і утримання житлових будинків та комплексів) та надано інформацію щодо переваг та можливостей навчання у Класичному приватному університеті. Початок занять на курсах відбудеться у травні 2016 році. В ході семінару відбулася жвава дискусія.
Всі учасники семінару отримали буклети освітніх програм щодо навчання в університеті та матеріали від представників ГО "ОЖБК, СБКБ "Вікторія", що стануть у нагоді як ініціативним групам при створенні ОСББ, так і у практичній діяльності ОСББ, ЖБК та УК. 
Нагадаємо, що наступний семінар «Створення ОСББ: питання та відповіді», який спрямований на формування інституту ефективного власника житла відбудеться в університеті після травневих свят. Слідкуйте за нашими новинами.