Вишиване Запоріжжя, або твори добро поряд із собою

19 травня 2016 року студенти Класичного приватного університету, вони ж активісти молодіжної громадської організації “Небо без кордонів”, вирішили прикрасити вулиці міста і рідного університету. Захід розпочався о 14.00 на площі Університетській та закінчився на території нашого навчального закладу. Узявши пензлі та фарби активісти ринули у вишиванкові мандри. Ідея щодо створення вишиванкових люків прийшла до активістів молодіжної громадської організації “Небо без кордонів”. Головним завданням було не якомога більше розфарбувати люків, а провести час із задоволенням і прикрасити місто.

 

Серед людей, які були на заході, як студенти, так і просто пересічні громадяни, із захватом дивилися на те, яке диво відбувається із заржавілими, забрудненими люками. Що казати – якщо навіть поліція слідкувала за громадським порядок та паралельно споглядала за цим дивом. 
Традиційно розмальовували у червоних, чорних та білих кольорах, малювали звичайною фарбою і пензлями. Як не дивно, у цю пору року погода не підвела, навіть надокучливий дощик не зміг зупинити завзятих людей. 
"Спочатку давалося легко, – коментує Владислав Новиченко, – але трохи попрацювавши забуваєш про час. Провівши над малюнком майже годину, я насамперед думав, який зробити візерунок, як буде красивіше червоним кольором чи чорним. Результат сподобався і мені і людям".

За три години активісти встигли розмалювати близько 10 люків і подарували величезний багаж настрою перехожим. Патріотичні люки тепер знаходяться і на території нашого університету.“
Ми вирішили подарувати місту трохи енергії, краси та натхнення –  поділилась своїми враженнями Ірина Ярко – адже сьогодні святкують День вишиванки, а ми, в свою чергу, даруємо вишиванку місту – таким чином збагачуємо його”.
Для того щоб творити красу, багато не потрібно – головне це бажання, а бажання воно з’являється поруч з нами. Приєднуйся до нас!

Читайте про нас у ЗМІ: 

http://www.zp-pravda.info/kultura/1165-zaporizhzhya-vishivane.html
http://timenews.in.ua/258000/fotoreportazh-v-zaporozh-e-poyavilis-patrioticheskie-lyuki