Інститут управління Класичного приватного університету дпомогає учням ЗЗШ № 41 зробити перший крок до побудови успішної кар’єри у майбутньому

У сучасних умовах, які характеризуються швидкими змінами, особливо в тих сферах, які визначають подальше майбутнє молоді, у т.ч. освітня сфера та сучасний ринок праці, кожен з хлопців та дівчат, які вже через рік або два залишать стіни своїх рідних шкіл, прагне до отримання останньої, нової та повної інформації щодо тих можливостей, які для них відкривають вищі навчальні заклади. Адже для кожного випускника середнього навчального закладу важливо витратити наступні 5-6 років свого життя на здобуття професії, яка у подальшому принесе задоволення, добробут та відкриє можливості для самореалізації.

 

 

Корисною у цьому аспекті стала зустріч школярів ЗЗШ № 41 м. Запоріжжя з представниками викладачів та студентства Інституту управління Класичного приватного університету, організована куратором школи від Інституту ст. викл. кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування ІУ Класичного приватного університету Кіктенко Зінаїдою Павлівною.

У ході зустрічі перед учнями виступили:

  • Кіріченко Наталія Олександрівна, начальник відділу професійної орієнтації та зв’язків із громадськістю КПУ;
  • Віхорт Юлія Володимирівна, заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ.

Практичні аспекти окремих спеціальностей Інституту управління учням продемонстрували: 

  • Александрова Наталя Борисівна – доцент кафедри державного управління та земельного кадастру, к.с.-г.н., доцент – майстер-клас з напряму підготовки „Геодезія, картографія та землеустрій”;
  • Троцко Андрій, Романчук Владислав – студенти 4 курсу, гр. ДІ-112 – майстер-клас з напряму підготовки „Програмна інженерія”.

Сподіваємось, що ця зустріч стала тим підґрунтям, яке надихне учнів на правильний вибір та стане першою сходинкою до побудови успішної кар’єри у майбутньому!