Зустріч представників Класичного приватного університету з керівництвом, вчителями та батьками учнів 9-го класу Дніпрорудненської спеціалізованої школи „Талант”.

25.05.2016 р. відбулася зустріч представників Класичного Приватного Університету з керівництвом, вчителями та батьками учнів 9-го класу Дніпрорудненської спеціалізованої школи „Талант”. У ході бесіди, директор коледжу Яценко Лариса Іванівна та провідний спеціаліст відділу профорієнтації та зв’язків з громадськістю Глущенко Тетяна Михайлівна, надали повну та розгорнуту інформацію про особливості навчання в КПУ. Також, були представлені та роз’яснені всі данні стосовно вступу (як до коледжу, так і до університету), пільг, термінів та вартості навчання.

 

 

Аудиторія радо сприйняла корисну інформацію, та висловила схвальні думки, щодо можливості вчитися в університеті/коледжі і до самого ВНЗ в цілому. Вчителі та керівництво були зацікавлені можливістю отримати другу вищу освіту. 
Особливу подяку, хочемо висловити директору школи Здор Олені Василівні, за чудову організацію та теплий прийом. Сподіваємось, проведений інформаційний захід, стане початком подальшої плідної співпраці між школою та університетом.