Баскетбольна команда Класичного приватного університету у півфіналі Студентської ліги України! Вітаємо!

У столичному Палаці спорту 24-28 травня відбуваються матчі фінального етапу Студентської баскетбольної ліги України. Зареєстровано 113 чоловічих і 33 жіночі команди зі всіх куточків України.
Спочатку було проведено жеребкування учасників та затверджено календар поєдинків. На першому етапі команди ВИШів визначали найкращих у своїх містах.
На другому етапі переможців і володарів других місць було розподілено по дивізіонах за географічним принципом. Після завершення баталій у дивізіонах "Центр", "Захід", "Схід", "Південь" окреслено коло команд, що поборються за перемогу на фінальномуетапі. Цієї стадії змагань дісталися студентські колективи з Черкас, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Рівного, Запоріжжя.

 

У дивізіоні "Південь" Студентської баскетбольної ліги України зіграно півфінальні матчі. За їхніми підсумками визначилися учасники третього, фінального, етапу СБЛУ. Ними стали дві запорізькі команди КПУ (Класичний Приватний Університет) та ЗНТУ (Запорізький Національний Технічний Університет). Вони і визначать найсильнішого у дивізіоні "Південь". Бронзу розіграють Одеський Національний Політехнічний Університет і Миколаївський Національний Університет Кораблебудуванняім.

Вболівайте, наступний матч команди Класичного приватного університету відбудеться 27 травня о 18:00!