Перший випуск кафедри богослов`я Інституту управління Класичного приватного університету

Кінець навчального року – час державних атестацій для студентів випускних курсів. Нещодавно відбувся комплексний державний екзамен й у студентів, які 4 роки опановували напрям підготовки „Богослов’я (теологія із зазначенням конфесії) (конфесія – православ’я)” та які стануть цього року першим випуском кафедри богослов’я Інституту управління Класичного приватного університету, отримають дипломи державного зразка з присвоєнням кваліфікації бакалавра з богослов’я (православна теологія), професіонала в галузі релігій.

 

 

Чотири роки тому кафедра богослов’я КПУ стала першою в Україні, яка запропонувала можливості отримання духовної освіти у світському вищому навчальному закладі й пройшла ліцензування цього напряму підготовки.
Першу випускну групу привітала державна комісія, на чолі з Високопреосвященнішим Лукою, архієпископом Запорізьким і Мелітопольським, який наголосив на тому, що „православний теолог – це професія майбутнього й є затребуваною багатьма установами, департаментами та Міністерствами, закладами освіти та засобами масової інформації”.
Як зазначає завідувач кафедрою богослов’я КПУ протоієрей Ігор Рябко, документ про богословську освіту, виданий Класичним приватним університетом, буде мати низку переваг у порівнянні зі звичайним семінарським дипломом та відкриє додаткові перспективи перед випускниками.