Кафедри журналістики Класичного приватного університету та Запорізького національного технічнного університету взяли участь у презентації-дискусії: «Іздрик/Цілик»

27 травня у Центрі мистецтв «АРТ-Простір» (Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека) у рамках проекту «Мережа» за підтримки Запорізької книжкової толоки, у рамках всеукраїнського туру відбулася культурно-мистецька подія – зустріч з одним із творців «станіславського феномену» Юрієм Іздриком!

 

 

 

Презентація-дискусія на підтримку нових книжок письменника Юрія Іздрика та Євгенії Нестерович «Summa» і поетичної збірки Ірини Цілик «Глибина різкості» у супроводі президента Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослава Померанцева зібрала неймовірну кількість залюблених у поетичні наноформи поета запоріжців. Викладацький склад кафедр журналістики КПУ та ЗНТУ не зміг залишитися осторонь такої події. Лірика і гумор, іронія та драма, одкровення і соціопатія – емоційно-образний калейдоскоп вражав summою відтінків, тонів та напівтонів.
Такі платформи є чудовим творчим майданчиком для викладацько-студентської громади!

Кафедра журналістики і соціальних комунікацій