Добро жменями, або як одна маленька кришечка, може подарувати велику надію на повноцінне життя…

"Те, що ти викидаєш у сміття, може повернути бійця до нормального життя!", − з таким гаслом минулого року Благодійний фонд "ОВЕС" запустив Всеукраїнську акцію "Добро жменями" зі збору кришок з-під пластикових пляшок. За інформацією фонду, з початку оголошення акції вдалося допомогти з протезуванням п’ятьом українським бійцям. Студенти Інституту журналістики і масової комунікації, які є членами Запорізької молодіжної громадської організації «Небо без кордонів» почали займатися збором пластикових кришок із жовтня 2015 року. За цей час до них завітали сотні небайдужих людей – дошкільнята, школярі, студенти, працююче населення, люди поважного віку, представники бізнесу.

 

З часом акція "Добро жменями. Запоріжжя" охопила не лише місто, а й область. До нас долучилися Оріхівський, Михайлівський та Пологівський райони, Бердянськ та Дніпрорудний. Із кожним днем кришок ставало все більше і більше. Так, невдовзі у нас навіть з’явилися учасники-рекордсмени, а люди, які приносили кришки ставали добрими знайомими, яких пов’язує благородна справа – допомогти тим, хто цього найбільше потребує.
Спільними зусиллями дорослих і маленьких нам вдалося зібрати більше тони кришок. Жмені добра, у хорошому розумінні цього слова, на собі відчули студенти Коледжу та університету, які вантажили мішки з пластиком до транспортного засобу. І за це кожному із них величезна подяка!! А кришки тим часом поїхали до сусіднього міста – Дніпро. Виручені від пластику кошти підуть на допомогу запорізьким військовим.

Благодійний фонд "Овес" пообіцяв надати максимальну допомогу нашим бійцям і зробити все можливе, аби захисники нашої країни якомога швидше відчули радість життя. Величезна подяка благодійному фонду "Овес", які пішли нам на зустріч і вперше за час існування акції буде надана допомога не лише в протезуванні. Фінансову підтримку від фонду отримає запорізький військовий Василь Кравчук, якому лікарі поставили діагноз – рак крові. А боєць 55-ї артилерійської бригади Олексій Аванесян отримає допомогу в протезуванні.
А ми, у свою чергу, щиро дякуємо людям, які кришечка за кришечкою наближали акцію до гарного завершення.

 
Величезне спасибі ректору Класичного приватного університету Віктору Миколайовичу Огаренку та проректору з соціально-виховної роботи Сергію Анатолійовичу Білоусову  за надану можливість у зберіганні великої кількості пластику, за потужну допомогу та підтримку протягом проведення акції.
Щиро дякуємо чарівним панянкам із дирекції Інституту журналістики і масової комунікації, які окрім своїх професійних обов’язків встигали зустрічати запоріжців із кришечками, виписувати учнівській спільноті подяки.
Велике спасибі студентам Інституту журналістики і масової комунікації за те, що весь час допомагали складати та збирати кришки, а зараз – завантажити пластикове «добро» в автівку.
Ще раз безмежно дякуємо всім і кожному, хто повірив у те, що маленька кришечка, може подарувати велику надію на повноцінне життя!!