Друже-абітурієнте!

Хоча ми з тобою і живемо у світі нанотехнологій, IPhoneів та Googlу, за допомогою яких можна з легкістю подивитися улюблену кінострічку, поспілкуватися з близькими на відстані, зробити кілька світлин на згадку і ще багато-багато чого ще, але найвідповідальніший вибір кожної молодої людини – вибір майбутньої професії. Один неправильний крок – і кілька років твого дорогоцінного життя кануть у лету. А час – безцінна річ!
Ми не маємо "машини часу", а тому не можемо зазирнути у майбутнє, але сьогодні ми з впевненістю можемо сказати, що студенти і випускники Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету не шкодують про свій обраний життєвий шлях.

 Приєднавшись до родини Інституту журналістики, починаєш відчувати у собі неймовірну силу та здатність змінити не лише себе, а й світ! Ми – не прості виконавці, ми – творці! У нашій родині креативлять журналісти, надихаються редактори, експериментують рекламісти, втілюють ідеї дизайнери, вчаться розуміти душу психологи. Усі вони різні, але живуть "під одним дахом" зі спільною любов’ю на всіх – до рідної Альма-матер.
Лише проживши студентські роки у стінах ІЖМК можна здобути безцінний досвід, реалізуватись як особистість, відкрити у собі нові таланти, знайти справжніх друзів та отримати вірну дорогу у доросле життя! Обирай серцем! Майбутнє у твоїх руках!