Угоду про співпрацю підписано

На початку вересня Класичний приватний університет підписав угоду про співпрацю із Запорізьким Центром біржевих технологій. Ця угода має на меті виховання фінансово - освічених громадян, компетенції яких буде вистачати для саморозвитку та гідного фінансового забезпечення власного життя.

 

 

 

Ганна Кучерова, кен, доцентк Кафедри фінансів, підприємництва та біржової діяльності: - Нарешті в Україні відкрито довгоочікувану та необхідну спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Вже з 2016 року кожен з тих, хто має інтерес до сучасних технологій торгівлі, операцій на світових фінансових ринках, вільного підприємництва, може здобути відповідні знання та практичні навички в стінах Класичного приватного університету. Новітня спеціальність потребує й модернізації навчання, саме тому наш університет уклав  угоду про співпрацю з Центром біржових технологій у м. Запоріжжя.

Сергій Андросов, керівник Центру біржевих технологій м. Запоріжжя: - Якість викладання фахових дисциплін нової спеціальності викладачами Інституту економіки буде забезпечено шляхом підвищення кваліфікації на базі консультаційної платформи Центру біржових технологій, а  співробітники Центру  продовжитимуть навчання у стінах Класичного приватного університету. 

Викладачі  університету вже оцінили переваги співпраці науковців із трейдерами - практиками. Такий взаємний обмін знаннями забезпечить випускникам-економістам університету успішну самореалізацію та зайнятість незалежно від кон’юнктури ринку праці України.
Усіх зацікавлених осіб  Інститут економіки запрошує на презентацію професії «трейдер», яка відбудеться в Актовій залі (аудиторія 312) Класичного приватного університету 22 вересня 2016 року о 12-20. 

Еліна Волотко
Інститут економіки