Жовтень обіймає

Кажуть, що обійми – це маленький прояв любові, або ж дружньої прихильності. Мабуть, не дарма говорять, адже обійми – "універсальний одяг" для кожного... У наш час навіть прохолодну осінь можна перетворити у щось ніжне, по-особливому тепле і тоді буде хороше не лише нам, а й усім, хто нас оточує. Поки ви зігрівалися чаєм і теплими ковдрами, студенти Інституту журналістики і масової комунікації, вони ж активісти Запорізької молодіжної громадської організації "Небо без кордонів", зігрівались та зігрівали перехожим теплими обіймашками. Грілися від зупинки "Гагаріна" до "Металургів".

 

Обіймали як дорослих, так і маленьких, робили перехожим компліменти, дарували повітряні кульки малечі та співали пісень.
Особливо теплими сьогодні були бабусі, які у відповідь на обіймашки бажали нам щастя, здоров’я, а на прощання надсилали "повітряні поцілунки". Не менш активними сьогодні були діти, одна маленька дівчинка була настільки задоволеною від того, що її прийшли обіймати невгамовні хлопці та дівчата, що на якусь мить здалося, ніби повз неї пролетів "світлячок", який запалив її оченята теплом. У такі моменти вкотре впевнюєшся у тому, як же трішки потрібно для щастя.
Привітними сьогодні були дідусі та чоловіки молодшого віку. Активною була і запорізька молодь: "Ух ти, безкоштовні обіймашки", - з посмішкою мовила дівчина, яка проходила повз і в той же момент зігрілася у теплих обіймах.
Не дарма ми нарекли цю акцію "Обійми замість тисячі слів", ой, не дарма. У теплих обіймах зустрічаються наші душі, які передають одна одній вітання зі словами: "Ось ми і зустрілися…". Ну або щось на кшталт цього))) Не знаю, не підслуховувала!)))
Обіймайтеся частіше, тепліше. Не чекайте особливих подій, дат, підійдіть і обійміть дорогу вам людину якомога міцніше. Аби від одного дотику вона зрозуміла наскільки вам дорога.

 

Обіймашки дарувала Іра Ярко
З фотоапаратом "обіймалася" Аня Баранова

Читайте більше про захід у ЗМІ: