Свідомий вибір – успішна кар`єра!

27 жовтня студенти III–IV курсів Інституту економіки Класичного приватного університету відвідали офіс регіонального представництва ПриватБанку. Спеціально для студентської молоді два рази на рік традиційно організовують екскурсії, під час яких молодь дізнається, як працює банківська система, створюють інноваційні продукти і послуги, а також студенти отримують інформацію про умови праці та функціональні обов’язки співробітників банку.

 

 

За словами керівника регіонального центру по підбору персоналу Наталії Романюк, свідоме ставлення до вибору професії – це можливість у майбутньому отримати саме ту роботу, яка гарантує не тільки достатній рівень заробітної плати, а й задоволення від праці. ПриватБанк завжди приділяв велику увагу питанню кар`єри, адже головна мета – надати можливість молодим фахівцям зробити свідомий вибір місця роботи. 

Під час заходу майбутні економісти в режимі реального часу ознайомилися з умовами праці фахівців банку та дізналися про переваги проходження дистанційного навчання  «онлайн-практика». 

– Такі зустрічі дуже важливі з погляду «живого» контакту між представниками фінансової установи та студентами, вважає директор Інституту економіки Андрій Білюк. – Наші студенти отримують відповіді на питання працевлаштування та кар`єрних можливостей «тут і одразу». А для нас дуже важливо, щоб, отримавши диплом економіста, випускники університету були мотивовані на роботу за фахом. 

Еліна Волотко
Інститут економіки