Майстер-клас з основ тревел-журналістики для школярів - проведено!

 Сьогодні, 11 листопада 2016 року, у Класичному приватному університеті для школярів запорізьких шкіл - учасників Міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool – 2017» було проведено перший майстер-клас: "Основи тревел-журналістики".
Цьогорічне кредо конкурсу це – пізнавай Запоріжжя, пишайся Запоріжжям, відкривай Запоріжжя і запрошуй до Запоріжжя , саме тому першим майстер-класом з п'ятьох запропонованих обрано саме цей. 
Учасників привітали: куратор конкурсу - представник департаменту освіти, методист науково-методичного центру Олійник Ірина Володимирівна та член журі - Дмитро Іванов - головний редактор Шкільного Інформаційного Порталу. Для отримання досвіду зареєструвалось понад 80 учнів шкіл міста Запоріжжя.

 

 Майстер-клас проводив мандрівник, знавець у написанні тревел текстів, науковець в галузі тревел-журналістики, який має філологічну (англійська, німецька та латинь) і журналістську освіту, колишній випускник Класичного приватного університету, нині аспірант коуч майстер-класу «основи тревел-журналістики» - Юрій Григорович Полєжаєв, якому ми дуже вдячні.