Про зустрічі із школярами Запорізької області

22 листопада 2016 року представники Інститута права ім.Володимира Сташиса та Інститута економіки Класичного приватного університету провели зустрічі з учнями 10-х та 11-х класів шести шкіл Запорізької області. Це навчальні заклади м. Вільняньськ, сЛукашево-Михайлівське та с. Матвїївка.

 

 

 

Під час зустрічі було презентовано спеціальності, за якими зараз навчаються студенти в університеті та коледжі. Також  майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися з умовами вступу до вищого навчального закладу, та за допомогою анкет обрати для себе напрям, за яким у майбутньому вони хотіли б навчатися та вже сьогодні готові відвідувати майстер-класи. 

'

Зустрічі з учнями шкіл пройшли в дружній атмосфері, школярі ставили багато питань представникам університету щодо навчального процесу та перспектив працевлаштування, для випускників Класичного приватного університету. Та для того, щоб продовжити спілкування та знайомство з навчальним закладом, його історією та буденним життям, школярів було запрошено на Дні відкритих дверей, які пройдуть  в Інституті економіки 27 листопада, а в Інституті права –     3 грудня поточного року. 

Ми з нетерпіння чекаємо гостей!

Еліна Волотко