День Святого Миколая – день, коли збуваються мрії!

Здається, що тільки вчора наші, такі дорослі та самостійні студенти, були маленькими школярами та з особливим настроєм готувалися до різноманітних свят, зустрічали гостей та були впевнені, що дива трапляються тільки з тими, хто в них вірить. А сьогодні вони вже самостійно можуть дивувати, даруючи свято малечі. Напередодні Нового року члени Студентської ради Інституту економіки Класичного приватного університету завітали до Запорізької школи-інтернату «Орієнтир».

 

 

У день Святого Миколая дітлахи завжди чекають гостей, привітання та подарунки. Підтримати дітей, які мають вади зору, та створити їм чарівну атмосферу в такий день вирішили студенти першого та четвертого курсів Інституту економіки. 

Для вихованців школи-інтернату студенти університету разом із юними, але вже дуже титулованими артистами  Арт-студіо «Пані Ірина», підготували святковий концерт. Окрім яскравих номерів дітям організували веселий кіносеанс. Гумористичний кіножурнал «Байки» презентував одразу три нові серії, присвячені новорічним святам.  Після перегляду фільмів під дружні оплески малечі гості звернулися до керівництва та педагогів школи-інтернату «Орієнтир» зі словами подяки за повсякденну наполегливу працю, а також усім, хто долучається та допомагає людям з особливими потребами. На завершення святкової зустрічі Заступник директора Інституту економіки Еліна Волотко та Презедент жіночого клубу «Віконт» Олена Красовська  побажали дітям, щоб кожен день був радісним і цікавим і подарували малечі м’які іграшки. 

Вихованці школи-інтернату «Орієнтир» були щасливі  та вдячні,  й дійсною несподіванкою стали подарунки гостям  від колективу школи. Емоцїї переповнювали кожне серце. Та прощалися студенти зі школярами вже як справжні друзі. Тож нехай Новий рік усім дітям України подарує  здоров’я та більше щасливих днів! 

Марія Дворнік
Інститут Економіки