Зустріч із школярами Запоріжжя

21 січня в актовій залі Класичного приватного університету відбувся черговий цікавий захід. Інститут економіки разом з багатопрофільним навчальним центром «Brain Academy» організували для запорізьких школярів майстер-клас «Розвиток маркетингу в IT. On-lіne маркетинг і його складові », в якому взяти участь виявили бажання більш ніж 80 старшокласників із різних шкіл міста.

 

 

 

З вітальним словом перед школярами виступив директор Інституту економіки Андрій Білюк, який зазначив, що головна мета майстер-класу – допомогти молоді визначитися з вибором майбутньої професії та зрозуміти, чому так важливо зробити правильний вибір ще до того, як ти розпочнеш навчання в університеті. В свою чергу, провідні спікери «Brain Academy» розповіли про можливості, які відкриваються перед професіоналами в галузі інформаційних технологій, маркетингу та бізнесу, про важливість для працевлаштування сучасних знань і роль віщої освіти в становленні особистості. Звичайно, ніхто не може гарантувати студенту будь-якого навчального закладу швидке та легке працевлаштування. Можна отримати декілька дипломів або свідоцтв про отриману  профільну освіту, але при цьому залишатися незатребуваним на ринку праці. Все залежить від завзятості та бажання змінити своє життя на краще. Наша головна мета, зауважив у своєму виступі директор з розвитку «Brain Academy» Віталій Марченко, ¬– розвивати IT-сферу в нашому регіоні, адже зараз практично кожен знає, що майбутнє за сучасними технологіями. Ми хочемо доносити актуальну інформацію про останні тенденції та, звичайно ж, підвести до головного питання: а чи приносять дохід тобі твої знання та досвід, і що треба робити, щоб мрії про комфортне та гармонійне життя збувалися. 

На завершення зустрічі всі гості мали чудову нагоду взяти участь в інтерактиві та отримати відповіді на свої запитання від фахівців «Brain Academy» та Класичного приватного університету, які й надалі організовуватимуть такі майстер-класи, аби ближче спілкуватися зі своїми потенційними студентами та ділитися найбільш актуальною інформацією щодо отримання якісної освіти у сфері бізнесу, маркетингу, інформаційних технологій та можливостей, якi вони надають. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Еліна Волотко
Інститут економіки