Гарний настрій – від серця до серця! Економісти вітають зі святом!

Вже традиційно 14 лютого відзначають День усіх закоханих. Це свято в нашій країні з’явилося не так давно, хоча воно починає свій відлік ще з ІІІ століття, в якому, як свідчать стародавні письмена, жив християнський священник Валентин, який був не тільки дуже релігійною людиною, а й займався природничими науками.

 

 

 

Для когось День Святого Валентина – можливість зізнатися у коханні. Для когось – ще один привід привітати близьких людей. Для Студентської ради Інституту економіки – це радість, якою вони  активно ділилися протягом усього дня не тільки зі студентами, а й з викладачами та керівниками університету, зачитуючи віршовані привітання та даруючи солодощі.
– День Святого Валентина не має чітких традиційних канонів святкування чи офіційних урочистостей, – зазначила Голова Студентської ради Інституту економіки Марія  Харківська, – тому це свято є гарною нагодою перетворити звичайний день на романтичну подію та подарувати людям  святковий настрій.
Від імені ректорату щиро дякуємо нашим студентам за привітання та бажаємо, щоб день закоханих запам’ятався для всіх тільки гарними враженнями.