23 лютого відбулась презентація Центру професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації Класичного приватного університету

23 лютого в Побузькій ЗШ І-ІІІ ступенів відбулась презентація Центру професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації Класичного приватного університету. На презентацію були запрошені учні 9,10,11 класів з батьками та всі зацікавлені. Розпочав презентацію яскравий виступ гурту української жартівливої пісні «Сусіди», які люб’язно погодились допомогти в організації Презентації та спеціально створили тематичну гумореску.

 

 

Перед присутніми виступав директор із зовнішньоекономічної, комерційної та фінансової діяльності ТОВ «Смарт Сервіс 96» Тахтаул Ігор Миколайович, випускник магістратури Класичного приватного університету м.Запоріжжія, який був ініціатором створення Центру в смт Побузьке за підтримко селищного голови Слободянюка Сергія Павловича (студент магістратури з державного управління Класичного приватного університету).Ігор Миколайович коротко розповів присутнім про історію створення Центру та надбання, які вже є на сьогоднішній день.

Але основна увага була акцентована саме на презентації Класичного приватного університету. За допомогою новітніх ІТ- технологій глядачі мали можливість переглянути відеоматеріал, який надав ректорат Класичного приватного університету, де була висвітлена основна інформація про діяльність університету, діючі інститути та кафедри, перелік спеціальностей та освітніх програм, які пропонує університет для своїх абітурієнтів та потужну матеріально-технічну базу студентського містечка в м.Запоріжжя. Також для гостей були висвітлені особливості та переваги дистанційних навчальних технологій. Для учнів дев’ятих класів Побузької ЗШ було оголошено конкурс на отримання особливих умов навчання в Коледжі Класичного приватного університету, про діяльність клубів історії та права, математики та англійської мови для підготовки до державної підсумкової атестації випускників, відвідування яких є особливою умовою для участі в конкурсі.

Перед глядачами також виступили запрошені гості – начальник відділу з організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Горщак Олена Миколаїна (в рамках меморандуму про співпрацю), голова Побузької селищної ради Слободянюк Сергій Павлович, директор Побузької ЗШ І-ІІІ ступенів Чайка Валентина Володимирівна.Основні партнери та спонсори «Центру професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації Класичного приватного університету» – Класичний приватний університет м.Запоріжжя, ТОВ «Смарт Сервіс 96», Районне комунальне підприємство «Редакційно-видавниче об’єднання «Вісник Голованівщини»,  ТМ «Coca-Cola».