День відкритих дверей – фіскальна служба запросила студентів

Для студентів Класичного приватного університету новий навчальний тиждень розпочався дуже цікаво. Майбутні економісти та юристи відвідали Запорізьку об’єднану державну податкову інспекцію. Разом із студентами на День відкритих дверей було запрошено Першого проректора Класичного приватного університету, професора Покатаєву Ольгу Вікторівну, та керівників Інституту економіки та Інституту права. Зустріч відбулася в межах започаткованої наприкінці минулого року співпраці і мала ознайомчий характер.

 

 

Під час екскурсії представники фіскальної служби детально розповіли студентам про діяльність головних підрозділів інспекції, ознайомили з роботою Центра обслуговування платників податків і новими сучасними методами роботи податківців. За словами студентки четвертого курсу Харьковської Марії, яка навчається за напрямом „Економіка підприємства”,  цікаво  було почути про популярні адміністративні послуги, які сьогодні надають платникам податків – юридичним та фізичним особам-підприємцям, а також про електронні сервіси Державної фіскальної служби України, якими можуть користатися всі бажаючі. 
Після екскурсії студентів запросили до Конференц-зали, де їх чекала зустріч із Начальником Запорізької ОДПІ Антоніною Вагилевич. За круглим столом в дуже доброзичлівій атмосфері Антоніна Анатоліївна  ознайомила студентів з історією податкової служби, розповіла про перспективи проведення податкової реформи та реформування фіскальної служби й запросила молодь після закінчення вишу на роботу в податкові інспекції області.

«Багато випускників Класичного приватного університету працюють у фіскальній службі Запоріжжя та Запорізької області. Вони мають належний рівень підготовки і відповідально ставляться до виконання завдань держави. Я теж була студенткою КПУ, і з вдячністю згадую навчання в магістратурі», – сказала Антоніна Вагилевич.
Наприкінці зустрічі гості подякували керівникам і співробітникам міської податкової інспекції за цікаве та приємне спілкування. Проведення таких заходів дає можливість молоді  не тільки отримати цікаву інформацію про діяльність фіскальної служби, а й, можливо, визначитися з вибором майбутнього місця роботи.

Еліна Волотко
Інститут економіки