Свято книги в Інституті журналістики і масової комунікації

У квітні весь світ відзначає День книги і авторського права. У Каталонії тим, хто купив 23 квітня (у День Святого Георгія) книгу, дарують троянду. Класичний приватний університет створює й підтримує свої традиції. Так, уже традиційно з нагоди цього свята кафедра видавничої справи, редагування та української філології (завідувач кафедри – проф. Л. Г. Пономаренко) проводить Конкурс “Кращий редактор” і Конкурс на кращий відгук на прочитану книгу та оголошує результати до цієї дати. Вітаємо переможців Конкурсу на кращий відгук на прочитану книгу:
І місце – Ганна Гриценко (Степногірська ЗОШ);
ІІ місце – Аміна Рибалка (ЗОШ № 38);
ІІІ місце – Катерина Педенко (ЗОШ № 38).

 

Конкурс для школярів «Кращий редактор» відбувся в Інституті журналістики і масової комунікації 14 квітня 2017 року, напередодні святкування Великодня.
Свої редакторські здібності мали змогу перевірити учні 10–11-х класів, яким було запропоновано виправити помилки в тексті, приуроченому історії походження Пасхи.
У тексті конкурсанти мали виправити помилки, спираючись лише на власні знання лексики, граматики, правопису. На виконання завдання було відведено півтори години. 
Комісія у складі викладачів кафедри видавничої справи, редагування та української філології перевірила конкурсні роботи й визначила переможців:

I місце посіла учениця 10-А класу ЗОШ № 38 – Катерина Педенко. 
II місце
посіла учениця 10-А класу Запорізької гімназії № 107 – Анастасія Шимарова.
III місце
посіла учениця 11-А класу ЗОШ № 38 – Дар’я Головіна.

Перемога в Конкурсі «Кращий редактор» дає право на знижку в оплаті за навчання за такими освітніми програмами: «Видавнича справа та редагування», «Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Висловлюємо подяку за плідну працю нашим колегам – учителям української мови, які підготували учасників, зокрема,Гринь Наталії Олегівні (ЗОШ № 38) та Бабиченко Ларисі Борисівні (Запорізька гімназія № 107).