Перший обласний форум медіа проектів „Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю” закритий!

Про цікаве змістовне українське та українськомовне телебачення, про важливе гостре, правдиве, переконливе за доказовою силою публіцистичне слово журналіста, про фотолітопис кожної української родини, цілої Батьківщини, про блоги українців як високе мистецтво дипломатії, формування позитивного іміджу держави, про ефективний феномен соціальної реклами говорили на завершальному етапі Першого обласного форуму медіапроектів „Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю”, що відбувся в стінах Класичного приватного університету минулого тижня. І не просто говорили, а мали змогу передивитися роботи учасників Форуму та нагородити лауреатів із числа юних медійників славного Запорізького регіону, хто шукає і надає нового виміру крупним планам сучасної історії, і вимагають нових зображень, нових осмислень, нових технологій.

Організаторами заходу виступили Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та кафедра журналістики, реклами і соціальних комунікацій Інституту журналістики та масової комунікації Класичного приватного університету. 
Майже 200 медіапроектів громадсько-патріотичного спрямування були подані до розгляду, вони переконали поважних членів журі, організаторів, що патріотично налаштована молодь таки є, і вона може чітко та оригінально висловлювати свою позицію щодо майбутнього рідного міста та країни. 
Вітальне слово пролунало від завідувача регіонального інформаційно-аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство» Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заступника голови оргкомітету Мальованого Миколи Михайловича та ведучої, авторки програм Філії ПАТ НСТУ «Запорізька регіональна дирекція», яка завжди наповнює вітрила Молодіжної редакції суспільного ТБ Запоріжжя Андрєєвої  Наталії Миколаївни.

Велика подяка ідейній натхненниці проекту, голові координаційної ради молодих юристів, при головному територіальному управлінні юстиції в Запорізькій області, методисту регіонального інформаційно-аналітичного центру „Освіта та громадянське суспільство” Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Богомоловій Наталії Миколаївні.
Хочемо привітати студентів ІЖМК, що отримали відзнаки за свої роботи не лише від організаторів заходу, але й у додаткових номінаціях, так Михайлов Максим, студент-журналіст 3-го курсу, отримав подяку від громадської організації «ЕКО Україна – ЦЕ Я!» за соціальний ролик. Стаття Ганни Кішмар, студентки-рекламістки 3-го курсу, була відзначена дипломом Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Всі бажаючі подивитися вибрані роботи в номінації „Соціальний плакат” запрошуються в Інститут журналістики і масової комунікації (6 поверх Інституту права ім.. В. Сташиса), де буде діяти імпровізована виставка.
P.S. Велика подяка всім викладачам кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій за мобільність, креативність та любов до своєї справи. Ви - найкращі! Дякуємо!

Студенти ІЖМК та шкільна спільнота Запоріжжя.