Творчі звершення дизайнерів Інституту журналістики і масової комунікації

Кожного вересня, коли студентська родина Класичного приватного університету поповнюється першокурсниками, до них протягом року постійно прикута увага. Звикнути до нового режиму студентського життя після звиклого шкільного, декому вдається важко, хтось починає насолоджуватися новим періодом на повну, а хтось – реалізовує свої сили та уміння з творчим запалом.
Цьогорічні першокурсники Інституту журналістики і масової комунікації освітньої програми «Дизайн» зламали усі стереотипи стосовно нових студентів та заявили про себе повною мірою, розкриваючи свої можливості і таланти.

 

З кожним новим днем вони росли на очах студентського та викладацького колективу. Група активно брала участь у виставках та міжнародних конкурсах, студенти ходили на пленер по місту та малювали мальовничі куточки Запоріжжя. Кожного місяця свої навчальні аудиторії вони перетворювали на щось дивовижне. Тож тепер усі стіни завішані їх навчальними роботами з рисунку та академічного живопису. Роботи вражають своєю майстерністю, виконання яких було зроблено різними стилями та матеріалами: олівцем, гелевою ручкою, пером та тушшю, гуашшю, аквареллю.
Тож, бажаємо нашим креативним дизайнерам натхнення і творчих досягнень!