Відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дев’ятий рік поспіль ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", участь у якому беруть державні службовці місцевих органів виконавчої влади Запорізького регіону, проводиться в червні за сприяння Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Відповідно до визначеного Кабінетом Міністрів України Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", учасники ІІ туру виконали конкурсне завдання з питань службової етики та етикету державного службовця, пройшли співбесіду з питань державного управління та презентували публічні виступи з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.

15 червня 2017 року Організаційний комітет з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Запорізькій області, до складу якого увійшли поряд з представниками апарату та структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації, Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Дніпропетровський та Запорізькій областях, Запорізького національного університету, Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ та Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів, професор кафедри публічного управління та землеустрою Класичного приватного університету, доктор наук з державного управління, професор Кравченко Тетяна Анатоліївна, одностайно відзначив високий рівень підготовки цьогорічних учасників Конкурсу, їх професіоналізм, компетентність, творчий підхід до виконання конкурсних завдань та визначили переможців ІІ туру, які представлятимуть нашу область у заключному ІІІ турі, який відбудеться восени у м. Київ.
Гордістю нашого університету є його випускники, які примножують славу рідного аlma mater своїми талантами та добрими ділами.
І ми пишаємося тим, що одним із переможців в номінації "Кращий керівник" стала Гребенюк Т.В. (Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату Запорізької РДА), випускниця магістратури спеціальності «Державна служба» Інституту управління!
Класичний приватний університет щиро вітає всіх переможців та лауреатів Конкурсу! Нехай і надалі Ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, якості соціально-економічних перетворень в нашій області, підвищенню добробуту громадян, професійних успіхів, активної життєвої позиції на шляху служіння інтересам держави та населенню регіону, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні!