Візит професора Сін’їті Мурата, декана Факультету іноземних мов Університету Дзьоті (Токіо, Японія)

На початку 2017-2018 навчального року з нагоди року Японії в Україні відбудеться візит професора Сін’їті Мурата, декана Факультету іноземних мов Університету Дзьоті (Токіо, Японія), до Класичного приватного університету.

04 вересня 2017 року о 12.20 в ауд. 312 відбудеться лекція проф. Сін’їті Мурата  на тему „Особливості та своєрідність традиційного японського театру і поезії”. 

 

 

Це вже не перший візит проф. Сін’їті Мурата до Класичного приватного університету. Саме з його першого знайомства з університетом напочатку 2011 року розпочалось плідне співробітництво КПУ та Університету Дзьоті: візити гостей, публікації, проведення творчих та наукових зустрічей, лекційних та семінарських курсів для студентів КПУ, участь студентів, аспірантів, професорсько-викладацького складу Університету Дзьоті у наукових та культурних міжнародних заходах КПУ та ін.
Враховуючи вагомий внесок в розвиток україно-японських партнерських відносин проф. Сін’їті Мурата буде присвоєно почесне звання “Почесний професор Класичного приватного університету”
Диплом та посвідчення буде урочисто вручено 4 вересня 2017 року.