Запоріжжя, зустрічай «Асорті кіноварного вітру»!

19 вересня 2017р. о 10.40 м. Запоріжжя, Класичний приватний університет вул. Жуковського, 70б, ауд. 222 головного корпусу, 2 поверх
До нашого міста з інтелектуально-літературною презентацією «АСОРТІ КІНОВАРНОГО ВІТРУ» приїде письменниця з Києва Альона Романова. Запоріжжя стане 9-м містом, де буде представлена книга.
У перший день літа Альона успішно презентувала свій роман-есе в Києві, 21 червня - в Одесі. 6 липня - в Чернігові, 12-го - у Рівному, 24-го - в Черкасах. 3-го серпня презентація відбулася у Луцьку, 16-го – у Житомирі, а 5 вересня у Кропивницькому.

 

 

Альона – наша землячка, народилася у Запорізькій області Мелітопольського району, тому і вирішила поділитися книгою з мешканцями нашого міста. Це буде не просто презентація. Це буде щось більше, передача знань з алхімії, філософії, езотерики, психології, літератури, які авторка збирала кілька десятиліть, працюючи вчителем, журналістом, режисером, сценаристом, актрисою. Альона вважає, що зараз формується Новий Час, який шукає нових людей - гідних, тих, що йдуть за своїми мріями і роблять виклик самим собі.

АЛЬОНА РОМАНОВА:

«У книзі я намагалася знайти відповіді на прості-і-непрості питання, відкривала таємні пізнання, проходила шляхи, не завжди розуміючи, навіщо їх проходжу, і тільки наприкінці отримувала відповідь-усвідомлення того, що відбувається. Про розірвані струни душі після смерті батька, про світлі спогади про бабусю, про перевернуте королівство марень, яке так вабить і так без сорому поглинає душі».

Ось що кажуть про книгучитачі:

НАДІЯ ШТАБСКАЯ, нумеролог:

«Поважаю Альону за сміливість бути собою. Дякую, що поділилась з читачами баченням подій та речей через призму Творчої Особистості».

ВАСИЛЬ ПОКОТИЛЕЦЬ, адміністраторнайпотужнішої біатлонної спільноти:

«Історія Альони нікого не зможе залишити байдужим, і з першого розділу, з першого рядка, затягує в її світ, змушує співпереживати і відчувати все, що відбувається в житті такої тендітної, але в той же час дуже сильної дівчини - Альони Романової!».

ТЕТЯНА ОРЛОВА, психолог, бізнес-консультант:

«Ця книга може послугувати певною направляючою і стати поштовхом в самостійному вивченні себе, щоб почати важливу роботу над собою в особистісному становленні».

ІГОР ЧЕМЕРИС, журналіст:

«Дуже цікава книга, пронизана щирістю, теплом і світлом. Тобто тим, чого нам так не вистачає в повсякденності».

Про книгу:

Роман-есе писався 2,5 роки. У збірці зібрані есе: про пам'ять до кодів роду, захват від проведення кіновечора, подорожі-пошуки відповідей на питання: «Хто я?», «Де ховається любов?» Все через призму часу: безтурботного дитинства, вкритого ковдрою батьківського піклування та бабусиної любові, та холодних реалій, скованих з набору механістичних дій. Рядки-ролі, фрази-поштовхи, розповіді-ступені тендітної душі, що прагне піднятися і злетіти. У цій книзі все, що було до польоту.

Про автора:

Альона Романова - педагог, журналіст, режисер, актриса, письменник, з відзнакою закінчила київський університет театру, кіно та ТБ ім. Карпенка-Карого (режисура ТБ і кіномистецтво). Автор і ведуча проектів: «Експерти біатлону», «Аромат кіно». Пише давно, публікується вперше. 

«Асорті кіноварного вітру» - перша книга, яку Альона зробила і як автор, і як видавець – повністю самостійно пройшла весь шлях творення книги.

З нетерпінням чекаємо на тих, хто жадає доторкнутися до незвіданого, до того, що народжує силу і віру в себе, в свої таланти, і в те, що цей дивний світ може бути прекрасним і світлим.

Зробіть собі таке задоволення –придіть та відчуйте, що таке піднятися над буденністю! Приходьте! Така передча знань трапляється лише раз!

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Кафедра журналістики, реклами і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ