Практичні поради молодому спеціалісту для початку успішної кар’єри від представників Запорізького титано-магнієвого комбінату

17 жовтня 2017 р. відбулась зустріч студентів Інституту управління, Інституту економіки та Коледжу Класичного приватного університету з представником одного з провідних підприємств м. Запоріжжя – Запорізького титано-магнієвого комбінату. Такий захід продовжив розпочату у минулі роки практику спілкування студентської молоді з майбутнім роботодавцем, яка є дуже корисною, оскільки сприяє підвищенню компетентності та відповідності молодих спеціалістів сучасним вимогам.

 

 

У межах такої професійно-орієнтованої зустрічі провідний фахівець відділу кадрів та підготовки кадрів комбінату Олексій Піроженко презентував студентській молоді майстер-клас на тему „Практичні поради молодому спеціалісту щодо особистісного і професійного розвитку для початку успішної кар’єри”.

У ході майстер-класу були порушені важливі для студентів питання, які стосувались відповідності молодого фахівця вимогам сучасного роботодавця та потребам ринку праці. Присутні змогли дізнатися про тонкощі та секрети побудови власної успішної кар’єри, почути поради щодо того, які особисті та професійні якості впливають на вибір працівника роботодавцем, на що слід звернути увагу при складанні власного резюме тощо.

Слід наголосити, що такі зустрічі є дуже позитивною практикою, яка є невід’ємною частиною підготовки майбутніх конкурентоспроможних фахівців, а безпосереднє спілкування з роботодавцями дає подальший поштовх до власного особистого та професійного самовдосконалення й побудови успішної кар’єри у майбутньому!