«Кіборги» серед нас або як студенти ІЖМК на презентацію допрем’єрного показу фільму про Донецький аеропорт ходили

Віра. Надія. Любов. Цими особливим відчуттями просочена кінострічка про українських героїв, які ціною власного життя боронили Донецький аеропорт. Це завдяки їм ми можемо прокидатися вранці та бачити солодкі сни вночі.
27 листопада у Запоріжжі в кінотеатрі Маяковського відбувся допрем’єрний показ фільму "Кіборги" режисера Ахтема Сеітаблаєва.
Переглянути новий фільм та зустрітися з його зірками прийшли наші захисними, представники ветеранських та громадських організацій, волонтери та просто небайдужі запоріжці. Серед них були і студенти Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету, які не могли пропустити таку значну для українського кінематографу подію.

 

Показу фільму передувала прес-конференція, автограф-сесія та фотосесія. Студенти теж не впускали нагоди зробити фото напам’ять та взяти автограф у своїх улюбленців. Тим більше, що на зустріч із глядачами та глядачками приїхали: продюсер фільму Іванна Дядюра, сценарист Наталя Ворожбит, актори Андрій Ісаєнко та В’ячеслав Довженко і звісно ж, улюбленець мільйонів – він же режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.
Потрапити на фільм було практично нереально, адже квитки, мов ті "гарячі пиріжки", розлетілися ще на вихідних. Але, як то кажуть – "кто ищет, тот всегда найдет". І ми знайшли. Завдяки нашим добрим знайомим вхід до кінозалу нам був забезпечений. І як після такого не вірити в дива?!

Зі сльозами на очах та "мурахами по тілу" ми разом з акторами на собі пережили події осені 2015 року і наново переосмислили значення слова – "кіборги". Це ті люди, які творять нову Україну. Це ті люди, які незважаючи на різницю в походженні та віці, об'єднані спільною метою – захистити рідну землю від агресора. І заради цієї перемоги наші захисники готові стояти до кінця, бо за їх спинами матері, жінки, діти, за їх спинами ціла країна.

По завершенню кінострічки глядачі аплодували стоячи: героям – на знак вдячності за наш спокій, команді, яка працювала над фільмом – за чудову роботу та професіоналізм. 

І.Г. Ярко