В Класичному приватному університеті успішно проведено «День відкритих дверей»

2 грудня у Класичному приватному університеті пройшов креативний та сучасний захід "День відкритих дверей", адресований майбутнім студентам та їх батькам.
Організаторами виступили фахівці відділу профорієнтації та зв’язків з громадськістю, за участі студентської ради і заступників директорів з виховної роботи, та за підтримки ректора університету, професора Огаренка Віктора Миколайовича. Цього разу до КПУ завітали старшокласники міських шкіл та районних навчальних закладів Запорізької  області у супроводі вчителів та родичів.

 

 

З вітальним словом на початку зустрічі виступила начальник відділу профорієнтації та зв’язків з громадськістю Катерина Василівна Трофімук. Вона презентувала досягнення університету в галузі академічної освіти та запросила взяти участь у різноманітних профорієнтаційних заходах які упродовж року відбуватимуться на базі університету. 

Презентацію спеціальностей представили заступники директорів інститутів: Богдан Васильович – інститут іноземної філології, Еліна Володимирівна – інститут економіки, Юлія Володимирівна – інститут управління, Ірина Геннадіївна – інститут журналістики та масової комунікації, Олеся Олександрівна – інститут здоров’я, спорту та туризму ім. Т.Самоленко, Тетяна Володимирівна – інститут права імені Володимира Сташиса. Основним осередком студентських ініціатив в університеті є студентська рада. Тетяна Баранова – голова ради розповіла майбутнім абітурієнтам як гармонійно поєднати успішне навчання з активним студентським життям та дозвіллям.

Після завершення загальної частини учасники "Дня відкритих дверей" взяли участь у майстер класах, а саме: „Shakespeare forever – цікавинки про англійського генія (напрям – іноземна філологія), проведений Богданом Васильовичем Корнелюком; „Розробка веб-додатку” презентували Роман Ярославович Шумада та магістри Максим Хлібников, Григорій Маслій, Дмитро Лисенко; та спортивний майстер клас “Zumba” аеробіка” провела Олеся Олександрівна Кунінець. 
Кульмінацією свята стало загальне чаювання, де майбутні абітурієнти у затишній атмосфері змогли познайомитись, поспілкуватися та поділитись враженнями.