Студенти Інституту управління Класичного приватного університету завжди у курсі актуальних тенденцій в країні!

Однією з ключових реформ в сучасній Україні є реформа децентралізації, яка окрім змін адміністративно-територіального устрою охоплює структурні зрушення в різних галузях національного господарства. Великого значення у реалізації трансформаційних перетворень та здійсненні позитивних змін в Україні та її регіонах набуває активна позиція молоді у суспільно-значущих питаннях та її участь у розбудові держави на громадських засадах. Оскільки саме від теперішнього покоління залежить те, як саме будуть запроваджуватись кращі світові стандарти суспільних відносин у державі.

 

 

Однак, щоб творити позитивні зміни, потрібно добре розуміти зміст цих процесів та бути обізнаним щодо актуальних тенденцій у цій сфері. Так, з цією метою нещодавно було організовано зустріч студентської молоді з Директором Запорізького відокремленого підрозділу установи „Центр розвитку місцевого самоврядування” (створений за підтримки програми „U-LEAD” з Європою) Олександром Свистуном, який розповів присутнім про особливості концепції реформування місцевого самоврядування та децентралізації, стан впровадження її в Запорізькому регіоні та місце молоді у цих процесах.  

Студенти Інституту управління Класичного приватного університету, які у перспективі прагнуть ефективно управляти ресурсами нашої країни, завжди прагнуть бути у курсі нагальних питань та аспектів соціально-економічного розвитку України, а така зустріч стала додатковим поштовхом до того, щоб бути активним, не байдужим та творити добробут України власними ідеями та корисними справами!