„У всьому будь профі!” або майстер-клас зі створення креативних презентацій від фахівців Інституту управління Класичного приватного університету

Нещодавно у Класичному приватному університеті відбулась цікава подія – майстер-клас „Технічна підтримка/монтаж аудіо- та відеопродукту”. Його тренером виступила доцент кафедри менеджменту Інституту управління Класичного приватного університету, кандидат економічних наук, Юлія Володимирівна Віхорт, яка є фахівцем зі створення презентацій та просування продукту через засоби візуалізації, яка постійно підвищує власну кваліфікацію й лише нещодавно пройшла зарубіжне стажування у Польщі.

 

 

Така подія має цікаву історію свого походження. Це історія тісної і плідної співпраці Науково-методичного центру та Класичного приватного університету, історія підтримки ініціатив реалізації шкільної реформи, розпочатої Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради, зокрема, його директором Погребняк Юлією Валеріївною, через низку проектів, які ось вже майже 4 роки поспіль знаходять своє втілення в стінах Класичного приватного університету через проявлений креатив та інноваційні прагнення начальника відділу соціально-виховної роботи, кандидата наук з державного управління Наталії Василівни Яцук, що розкривають таланти та здібності учнів й надають можливість „приміряти” сучасний спектр професій. 

Популярність конкурсів серед шкільної молоді посприяло тому, що Наталія Василівна Яцук заохотила до співпраці профільні кафедри інститутів університету. Так, Міський конкурс мультимедійних проектів, що проходить вже вдруге і цього року змінив революційні настрої на міжнародні мотиви, передбачає виготовлення презентацій туристичного маршруту „Україна – Японія”. Тому відповідальність за конкурс була покладена на кафедру туризму та готельно-ресторанної справи Інституту здоров’я, спорту та туризму ім. Т. Самойленко, завідувач якої доктор наук з державного управління, професор Валентина Андріївна Боклаг дуже добре знається на сучасних трендах презентації туристичного продукту.

З огляду на те, що ефективне просування продукту потребує додаткових знань та навичок користування спеціальним програмним забезпеченням, Валентина Андріївна звернулася з ініціативою щодо проведення майстер-класу до фахівців Інституту управління КПУ, в особі директора Інституту, доктора наук з державного управління, професора Анжели Віталіївни Мерзляк, яка завжди підтримує трендові інновації, є відкритою до втілення будь-яких новітніх ідей та яка порадила фахівця Інституту, що знається на процесі візуалізації продукту для реалізації на ринку.
Така співпраця фахівців дала можливість школярам відчути себе в ролі креативних менеджерів та керівників проектів, які не тільки можуть створювати власний продукт, а й гідно його популяризувати, використовуючи при цьому сучасні мультимедійні засоби.