Різні грані таланту викладачів Інституту управління Класичного приватного університету!

Дуже важливим чинником в мотивації студентів вищого навчального закладу до навчання, а також молодих науковців до наукових пошуків та здобутків є особистість викладача, який є не тільки вчителем, наставником, а й прикладом і взірцем успішної особистості! Своїм позитивним прикладом педагог може надихати молоде покоління на власний професійний та особистісний розвиток, а будучи цікавою багатогранною особистістю забезпечувати високий рівень навчальних занять завдяки інноваційним та творчим підходам до навчального процесу!

 

 

Інститут управління Класичного приватного університету пишається своїми талановитими та багатогранними викладачами й хоче поділитися прикладом однієї із успішних та гармонійних у всьому особистостей, якою є професор кафедри богослов’я та гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук Вадим Олексійович Зубов, який є не тільки успішним науковцем, знавцем філософських наук, бізнесменом-практиком, але й майстром спорту міжнародного класу та багаторазовим чемпіоном світу з академічної греблі!  
Приклад Вадима Олексійовича доводить, що у цікавої особистості хочеться вчитися й прислухатися до її порад. Як зазначає Вадим Олексійович „Кожен повинен мати мотивацію й лише тоді прийде успіх!”