Викладачі Інституту управління Класичного приватного університету пройшли підготовку за всеукраїнською програмою «Формування громадянських компетентностей державних службовців»

З 12 по 14 грудня в Національному агентстві України з питань державної служби завершилось навчання за програмою «Формування громадянських компетентностей у державних службовців». Участь взяли представники вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Від Класичного приватного університету участь у семінарі-тренінгу взяли Вчений секретар Вченої ради університету, професор кафедри публічного управління та землеустрою Кіктенко Оксана Володимирівна та професор кафедри публічного управління та землеустрою Кравченко Тетяна Анатоліївна.

 

Учасники презентували розроблені навчальні модулі спрямовані на розвиток громадянських компетентностей у державних службовців, а також плани заходів з оновлення змісту магістерських програм для впровадження ОДГ/ОПЛ в освітні програми вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Марина Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, підвела підсумки навчання та привітала учасників з успішним завершенням програми: «Основною передумовою реформування державної служби є підвищення професіоналізму і компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. В контексті реформи державної служби надзвичайно цінно, що ви, як майстер-тренери з освіти для демократичного громадянства та з освіти з прав людини, при підготовці магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» будете впроваджувати ідеї демократичного громадянства та прав людини у своїх вищих навчальних закладах через наскрізні підходи та модулі».
За результатами навчання учасники отримали сертифікати майстер-тренерів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей.