Студенти Інституту журналістики і масової комунікації на показі скандального у країнах СНГ фільмі «Смерть Сталіна»

У Запоріжжі відбувся показ скандального в країнах СНГ фільму «Смерть Сталіна». На прем’єрний показ британсько-французької тоталітарної комедії змогли потрапити не всі охочі. У найбільшій кінозалі міста – кінотеатрі ім. Довженка не вистачило місць. Запоріжці були готові дивитися фільм стоячи, але адміністрація кінотеатру не дозволила, мотивуючи це правилами пожежної безпеки. Проте, студенти Інституту журналістики і масової комунікації, як справжні «акули медіа» знайшли собі місця у другому ряді.

 

 

Події фільму розгортаються в березні 1953 року після смерті багаторічного диктатора Йосипа Сталіна. Поки прості громадяни сумують за радянським вождем, між найближчими соратниками розгортається боротьба за місце наступного Генсека.
 «Нам було цікаво побачити новий погляд на історичні події.Насправді, ми не прагнули знайти у фільмі достовірні історичні факти з книжок історії, бо його жанр - тотолітарна комедія», - говорять студенти ІЖМК.
Через різку оцінку населення України, Білорусії та Росії майбутні журналісти не побачили причини на заборону кінострічки, принаймні в Україні.
Дякуємо організаторам заходу за надану можливість побачити цей фільм, а більше за те, що наважилися продемонструвати його у нашому місті