Конкурс відеороликів «З любов’ю до рідного краю» триває

У минулому навчальному році в міському конкурсі відеороликів який започатковано Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради, взяли участь більше сотні учнів запорізьких шкіл. Цього року організацією конкурсу спільно з науково-методичним центром департаменту освіти і науки займаються Інститут економіки Класичного приватного університету та Запорізька академія «Шаг».
У грудні 2017 року відбулися майстер-класи за участю викладачів Інституту економіки, журналістів, режисерів та фахівців з IT сфери, на яких учні запорізьких шкіл училися писати сценарії, вивчали способи озвучування та комп’ютерного монтажу відеоматеріалів. Знайомилися зі специфікою роботи на телебаченні. Ведучі майстер-класів охоче ділилися своїм досвідом, відповідали на численні запитання конкурсантів.

Ірина Олійник, методист науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, заступник голови журі: ‒ Хочу сказати, що II Міський конкурс відеороликів  «З любов’ю до рідного краю» триває.  Наразі членами журі отримано більше ніж 50 робіт на означену тему – «З любов’ю до рідного краю»,  «Я змінюю країну на краще», «Економіка зростання – підприємства лідери», «Запоріжці, якими пишається місто». До кінця лютого ми ще очікуємо на роботи школярів. Далі розпочне роботу журі, яке визначить переможців у кожній номінації. І вже в квітні відбудеться урочисте нагородження кращих творців відеоробіт.

Андрій Білюк, директор Інституту економіки, член журі: ‒ Хочу ще раз нагадати, що завдання учасників ‒ не тільки виготовити цікавий відеопродукт, а й правильно розкрити тему. Оцінюватися буде  креативність, творчий задум  і, звичайно, якість виконання.  Запорізький край має дуже багато талановитих дітей, тому з нетерпінням чекаємо час, коли зможемо передивитися всі відеєроліки та обрати серед них кращі! Бажаємо вам успіхів!