Інститут управління Класичного приватного університету разом із дітьми з православного дитячого будинку „Надія” зустрічав останній тиждень напередодні Великодня

Останній тиждень напередодні Великодня студенти та викладачі Інституту управління Класичного приватного університету зустрічали в атмосфері добра, гарного настрою та творчості.
Так, 30 березня 2018 р. Інститут управління КПУ запросив у гості своїх давніх друзів – вихованців православного дитячого будинку „Надія” та разом з дітьми мріяв на тему весняних квіткових фантазій.
Зустріч розпочалась з пізнавальної екскурсії для гостей. Діти з радістю та цікавістю відвідали Храм Святих Кирила та Мефодія КПУ, спортивні майданчики та басейн, подивились як живе та чим дихає студентство університету.

 

Студентською радою Інституту було запропоновано майстер-клас з виготовлення квітів з паперу, які можна перетворювати в цілі святкові композиції, а творчою випускницею Інституту управління освітньої програми „Управління навчальним закладом” Анжелою Чалою було продемонстровано свій педагогічний талант та проведено майстер-клас з виготовлення квіткових декорацій, які можуть стати прикрасою будь-якого будинку, гарним подарунком на День народження друга або просто додаватиме весняного настрою та яскравих кольорів у повсякденне життя.

Студентами та викладачами Інституту управління КПУ, на чолі з Директором Інституту управління Анжелою Віталіївною Мерзляк дітям від мала (3,5 роки) до велика (15 років) було презентовано подарунки до Великодніх свят. З нагоди свята Чистого Четверга, щоб бути чистими душею й тілом, діти отримали гігієнічні засоби.
Усім бажаємо щасливих Великодніх свят, добра та весіннього настрою!