- Університет
- Загальна інформація
- Керівництво
- Ліцензування та акредитація
- Інститути
- Фаховий коледж КПУ
- Центр підвищення кваліфікації
- Філія у місті Кременчук
- Ресурси та сервіси
- Матеріально-технічне забезпечення
- Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Гуртожиток
- Спортивний комплекс
- Навчальний відділ
- Військова кафедра
- Психологічна служба
- Лабораторія експериментальної та практичної психології
- Навчально-практичний соціальний центр Класичного приватного університету
- Юридична клініка
- Туристичний клуб "Пілігрим"
- Бібліотека КПУ
- База відпочинку
- Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати
- Наукова діяльність
- Міжнародна діяльність
- Мета та напрями міжнародної діяльності
- Нормативна база міжнародної діяльності
- Навчання іноземних громадян
- Програми культурно-академічного обміну
- Професійна практика студентів за кордоном
- Співробітництво з закордонними ВНЗ та організаціями
- Участь у міжнародних проектах
- Міжнародні програми
- Інформаційне повідомлення
- Про нас / Контакти
- Соціально-виховна, профорієнтаційна діяльність
- Якість освіти
- Новини
- Вступнику
- Студенту
- Науковцю
- Контакти
Бахрушин Володимир Євгенович
********
Заступник директора Інституту управління КПУ з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри системного аналізу та вищої математики, доктор фізико-математичних наук, академік академії наук вищої школи України та Російської академії природознавства, професор.
Бахрушин Володимир Євгенович є провідним викладачем з дисциплін: „Аналіз даних”, „Часові ряди”, „Моделювання систем”, „Теорія управління”. Галузь наукових інтересів – системний аналіз та моделювання складних систем і процесів, методи аналізу даних; фізичне матеріалознавство.
Опубліковано 327 наукових праць, з них 3 монографії, 8 навчальних посібників, 10 патентів і авторських свідоцтв на винаходи. Здійснює керівництво аспірантами.
Бахрушин В. Є. є заступником головного редактора наукового журналу „Складні системи і процеси”. У 2007 р. нагороджений почесним знаком МОНУ „За наукові досягнення”.
Основні наукові результати: розроблено нові критерії перевірки гіпотез про наявність нелінійних та диференціальних зв’язків в динамічних системах, методики крос- та авто кореляційного аналізу, що дають змогу виявляти нелінійні зв’язки; створено методології ідентифікації математичних моделей складних спектрів та функцій розподілу, що базується на застосуванні алгоритмів нелінійної мінімізації цільового функціоналу та комплексу критеріїв адекватності одержуваних моделей; уведено поняття й визначено основні властивості слабозв’язаних систем; визначено статистичні критерії якості університетських рейтингів; встановлено основні закономірності формування фізичних властивостей слабко легованих твердих розчинів та слабко легованих шарів кремнієвих композицій.
Посилання: http://www.bakhrushin.openua.net/bio.php;Â Â http://www.famous-scientists.ru/2435
e-mail: Vladimir.Bakhrushin@zhu.edu.ua
- переглядів: 1559