Студенти Інституту економіки відвідали підприємство «МІДА»

У межах заходів з профорієнтації, які проводяться Інститутом економіки Класичного приватного університету, наприкінці квітня студенти відвідали Запорізьку взуттєву фабрику «Міда». Під час екскурсії молодь ознайомилася з історією створення заводу, етапами його розвитку та реорганізації, з технологічними процесами та виробничими потужностями підприємства.

 
 
 
 
 
На підприємстві студентів приймали дуже привітно. Вони мали змогу побачити всі стадії виробництва, поспілкуватись із персоналом про плани і перспективи його діяльності.
Треба зазначити, що сьогодні взуттєва фабрика «МІДА» – національний виробник взуття в Україні. Дотримання всіх вимог, стандартів якості і застосування тільки натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики і постійний контроль  на всіх стадіях виробництва – запорука успіху ТМ «МІДА». Двадцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України, ефективний менеджмент, активна політика просування продукції дають змогу компанії досягати високих результатів.
Як розповіли  представники підприємства, сучасне взуття фабрики «Міда» надійне в носінні, так як виробляється тільки з натуральної шкіри, яку поставляють кращі вітчизняні та іноземні виробники. 90% зимового взуття випускається на натуральному хутрі. Екскурсантам продемонстрували виставкову залу, де хлопці та дівчата ознайомилися з асортиментом взуття.
 
Щиро дякуємо організаторам чергової пізнавальної екскурсії –  керівництву Інституту економіки  та штатним працівникам підприємства – за надану можливість побачити виробничу потужність запорізької взуттєвої фабрики.