В Інституті журналістики і масової комунікації «Mediaschool-2018» знайшов своїх переможців!

 Чотири номінації, вісім «золотих», сім «срібних» та вісім «бронзових» переможців. Сім унікальних роликів, три блоги, шість газет, сім фоторепортажів. П’ять зіркових гостей, два душевних голоси, десятки нагород, сотні фотографій, тисяча оплесків і мільйон незабутніх моментів. Саме такою була церемонія нагородження переможців ІІІ-го міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool-2018».

 

 

 

Значну для школярів подію Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету спільно із Науково-методичним центром Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради провели 11 травня в актовій залі нашої альма-матер. Цього року конкурс діяв за тематичним напрямом «Українська культурна спадщина Запоріжжя».
Роботи на конкурс подавалися, як колективні – від редакцій шкільних газет, так і індивідуальні. Усі вони були виконані під егідою вчителів - керівників проектів. Кращих з кращих визначали у таких номінаціях: «Кращий друкований матеріал «Про Запоріжжя з любов’ю», «Кращий блог «Діалог з історією», Краща газета «Від Олександрівська до Запоріжжя» та «Краще фото «Закарбована мить».
Газети, матеріали, блоги та фотографії учнів стали своєрідною популяризацією нематеріальної культурної спадщини Запоріжжя. Вони викликають зацікавленість у вивченні її витоків та долучають громадськість до її відтворення.
На церемонії нагородження переможці та призери конкурсу за свої старання отримали цінні подарунки, які ще довго нагадуватимуть їм про цьогорічний «Mediaschool».
 
Інститут журналістики і масової комунікації ще раз вітає переможців конкурсу із перемогою, а його учасників із отриманим досвідом та невичерпним бажанням творити.
До зустрічі на «Mediaschool-2019»!

 

Ірина Ярко