Ювілейний 25-ий День народження Інституту управління Класичного приватного університету

 16 травня 2018 р. дружня родина Інституту управління Класичного приватного університету відзначала свій День народження.

 

 

 

 

Інститут управління КПУ є ровесником університету, адже був створений одним із перших його підрозділів, та цьогоріч йому вже виповнилось ювілейні 25 років. На цей раз урочистий день колектив викладачів та студентство вирішили відсвяткувати незвично, а саме показати інші грані того, що з першого погляду здається зовсім звичайним. Безперечним є той факт, що студенти в першу чергу навчаються, а викладачі вчать та допомагають їм пізнавати тонкощі свого фаху. Однак, є й інші грані прояву таланту викладачів та студентів: наукові, творчі, спортивні тощо.
Відкрила свято, яке цього разу проходило під гаслом «Наші грані», Директор Інституту управління Класичного приватного університету, доктор наук з державного управління, професор Анжела Віталіївна Мерзляк.
Почесним гостем свята стала та особистість, в якої Інститут управління завжди знаходить підтримку та яка надихає своїм прикладом на пошук нових граней творчості – проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Класичного приватного університету Сергій Анатолійович Білоусов. Він привітав колектив Інституту із знаменною подією та від імені ректора Віктора Миколайовича Огаренка урочисто нагородив Дипломом та нагрудним знаком „За вагомий внесок у розвиток Класичного приватного університету” його Директора Анжелу Віталіївну за багаторічну плідну працю, активну суспільно значущу для університету діяльність, високу виконавську дисципліну та організованість.
Під час заходу було продемонстровано багатогранність викладачів та студентів. Адже хтось із них має золоті руки та вишиває картини й виготовляє унікальні прикраси, а комусь під силу змайструвати навіть „зоряний меч”, хтось підкорює спортивні вершини та став чемпіоном України з легкої атлетики, а хтось вже є чемпіоном світу з греблі, хтось має поетичний або музичний хист, а хтось є визнаним кулінаром або «варить мило», хтось проводить весело вільний час з домашніми улюбленцями або має цілу колекцію надзвичайних ведмедиків, а хтось навіть презентував витвір ручної роботи – міні-макет Університету з тіста! Таким чином, захід продемонстрував прагнення дружньої родини Інституту управління дізнатись ще більше один про одного й це свято стало нагодою для цього.
Наприкінці відбулось урочисте нагородження грамотами викладачів та студентів Інституту, які протягом цього року були активними учасниками його суспільного життя, сприяли його подальшому розвитку за різними напрямами. А кращі студенти отримали подарунок – сертифікат на безкоштовний похід до квест-кімнати з метою цікавого та інтелектуального відпочинку!
 
 
Як було справедливо зазначено „Кожна людина – це цілий світ. І тільки сила мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи!». Нехай творче тепло цієї дружньої зустрічі ще довго зігріває наші душі та серця. Дійсно, лише від нас самих залежить, як ми прикрасимо цей світ! Починати треба з себе! І тоді все буде добре в Інституті, Університеті, Державі!