Цікаво! Масштабно! Технологічно! Студенти та викладачі Інституту управління Класичного приватного університету на IT-форумі 2018!

28.09.2018 р. студенти та викладачі Інституту управління Класичного приватного університету традиційно взяли участь у великомасштабному заході – міжнародний IT-форум 2018. Цього року захід став простором інноваційних можливостей, який об’єднав фахівців IT сфери задля презентації їх здобутків та продуктів для промисловості, представників малого та середнього бізнесу.

 

 

 

Участь у заході взяли 30 спікерів з 12 країн. Формат проведення форуму передбачав 3 тематичних потоки (маркетинг, розробку веб/мобільних додатків, блокчейн), а також 2 виставкові зони, у межах яких всі бажаючі змогли ознайомитись з новітніми розробками (3D-принтерами, робототехнікою тощо).
Для студентів Інституту управління КПУ – майбутніх IT-фахівців та менеджерів, цей досвід став дуже корисним, адже дав можливість впевнитись в тому, що інвестиції в IT сферу та інновації є перспективним напрямом та слугують двигуном для розвитку сучасних підприємств.