Викладачі Інституту управління Класичного приватного університету не забувають своїх коренів

У жовтні виповнилося 30 років загальноосвітній спеціалізованій школі №100 м. Запоріжжя, яка передала „з рук у руки” до Класичного приватного університету десятки своїх випускників для подальшого професійного виховання.
В якості представника вищого навчального закладу, з яким школа тісно співпрацює, та в якості успішної випускниці цієї школи, на офіційне святкування Ювілею навчального закладу була запрошена Віхорт Юлія Володимирівна, заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту.

 

З самого ранку Юлія Володимирівна зустрілась з учнями 11 класу, яким розповіла про те, як сама обирала професію, що саме допомогло їй досягти успіху та дала поради на майбутнє щодо того, як обрати вірний професійних шлях, реалізувати й знайти себе в житті!
На урочистій частині Юлія Володимирівна передала слова привітання від імені ректора університету Віктора Миколайовича Огаренка та вручила директору школи Сергію Миколайовичу Доновському Подяку за багаторічну співпрацю та співробітництво між навчальними закладами.  
Також вона відзначила, що „Класичний приватний університет співпрацює зі Школою дуже давно. Школа входить до науково-освітнього комплексу університету вже багато років. Й наші заклади чимось схожі. Ми майже ровесники – нам виповнилось вже 26 років, Вам сьогодні 30. Наші заклади сучасні, але разом із тим мають класичний ґрунтовний підхід до навчання. Ми ставимо спільні цілі. Кредо Школи «Освіта. Творчість. Успіх», у нас схоже гасло «Сучасна освіта для успішних. Нова генерація успішної молоді». Ми продовжуємо Вашу справу – ми прагнемо через освіту, виховання, творчість допомогти стати випускникам успішними та гідно себе реалізувати потім на ринку праці. Ми робимо спільну справу на шляху розвитку безперервної освіти – як Школа нам передає для подальшого професійного навчання та виховання своїх випускників, так і вчителі – приходять вдосконалюватись ще більше через навчання у магістратурі. Ми запрошуємо учнів старших класів на просвітницькі заходи, що проводяться університетом, щоб допомогти їм краще зорієнтуватися у сучасному дуже насиченому світі професій та освітніх можливостей. Я особисто, як випускниця цієї школи, дуже рада, що маю змогу повертатися сюди, в ці стіни, вже по роботі”.

30 років з моменту народження, заснування Школи… Чи це багато, чи замало для навчального закладу? Як і для людини, це вік, коли за плечима вже є певний багаж, досвід, здобутки, але й попереду не менше перспектив, нових проектів, ще більших звершень та подальшого зростання!
З урочистої нагоди бажаємо навчальному закладу стабільності –стабільного зростання, стабільного руху тільки вперед, а також надійних партнерів – в якості вищих навчальних закладів, підприємств м. Запоріжжя, які підтримуватимуть у реалізації нових освітніх проектів, у проведенні просвітницької роботи серед молоді!
Вчителям зичимо терпіння у нелегкій справі! Бажаємо виховати ще не одне покоління успішних випускників!
Теперішнім учням радимо бути активними, не втрачати можливості, які дає школа, цінувати час, проведений в ній, цінувати працю викладачів! На шкільному шляху буває все – й сльози щастя від перемог, й сльози перших розчарувань. Але події минають, однак, із Вами залишаються враження та пам'ять про роки, проведені в рідних стінах! Не забувайте до цих стін іноді повертатися, хоча б подумки, не забувайте своїх коренів!