Інститут управління Класичного приватного університету знайомить молодь з творчими здобутками своїх викладачів

Нещодавно відбулась презентація творчих здобутків професора кафедри богослов’я та гуманітарних дисциплін Інституту управління КПУ, д.політ.наук, професора Северинюка Валентина Матвійовича.
Так, ознайомитись з творчістю педагога з багаторічним стажем, науковця, письменника та поета мали нагоду учні та педагоги Малокатеринівського НВК „Школи – гімназії „Мрія”.

 

 

 

Валентин Матвійович, який є автором у тому числі таких книг, як „Тематичний словник популярних українських прислів’їв та приказок з коментарями”, „Україна козацька: історична поема”, яка відзначена міжнародною літературно-мистецькою премією імені Григорія Сковороди Українського фонду культури,  на цей раз презентував збірник поезії різних років „Березовий сік”. У збірці представлені вірші, в основу яких покладене розуміння людських цінностей, вибору між добром і злом, честю й безчестям. Деякі з віршів вже були опубліковані раніше в літературних часописах й альманахах.
Ця зустріч не тільки засвідчила, що Інституту управління КПУ об’єднує в своїх стінах глибоких, багатогранний особистостей, в яких за честь навчатися, й не тільки обраному фаху, але й життєвій мудрості, а й надихнув молодь на те, щоб замислитись над власною життєвою позицією!