Студенти Інституту управління Класичного приватного університету вчаться основам створення власної справи

30 листопада 2018 р. студенти Інституту управління Класичного приватного університету корисно, ресурсно та пізнавально провели свій час, відвідавши перший день масштабного заходу – виставку-конференцію Fest Start UP, що проходила у приміщенні виставкового центру „Козак-Палац” м. Запоріжжя.

 

 

 

За своїм змістом Fest Start UP уявляє собою фестиваль бізнес-ідей, який сприяє розвитку start-up руху та популяризує підприємницьку діяльність.
Простір першого дня заходу був розподілений на дві зони (Event Zone та Training Zone), які включали виставковий простір, проведення інтерактивної лекції «10 правил успішного стартапу» від провідних спікерів – представників успішних підприємств, реалізованих проектів та спільнот.
Також у межах заходу відбувся Хакатон Like IT, де були представлені презентації провідних IT-компаній, а також ярмарок кар’єри та вакансій у цій сфері. Слухачі мали можливість ознайомитись з низкою новітніх проектів, які претендуватимуть на перемогу у номінації „Кращий стартап. Кубок міста”.
Такі професійні заходи здобувають все більшу популярність серед молоді та є гарною платформою для тих, хто хоче відкрити власну справу!