Поважний гість нашого університету – В’ячеслав Зайцев.

В Класичному приватному університеті відбулася зустріч-конференція з Людиною-легендою української сучасності, депутатом Запорізької міської ради, кавалером ордену «За мужність», «Кіборгом» В’ячеславом Зайцевим.
Студенти та викладачі мали змогу переглянути український документальний фільм «Січ» головну роль у якому зіграв історик, археолог та науковець В’ячеслав Зайцев.
У стрічці ми побачили прекрасні козацькі землі, їх історію, колиску Запорізького козацтва – острів Хортицю у всій її величі та красі, а також історико-культурний комплекс Запорізька Січ, що відтворює образ козацької столиці і атмосферу часів козацтва, традиції запорожців, побут і традиції.

 

Досить цікаво відтворена у стрічці «матриця кузні» – це те, що на думку режисера, відбувається з нами та країною у цілому, і від чого залежить наше майбутнє. Після завершення конференції усі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв та поклали квіти до меморіальних дошок на честь Героя Небесної сотні – Василя Сергієнка та Гончаренка Михайла, який героїчно загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.