Кафедра дизайну Інституту управління Класичного приватного університету на презентації путівника «Соцмісто Запоріжжя» і збірки «Баухаус-Запоріжжя»

07.12.18 р. в Галереї сучасного мистецтва Barannik відбулась подвійна презентація – путівника «Соцмісто Запоріжжя» і збірки матеріалів конференції «Баухаус-Запоріжжя» від представників Urban Forms Center (м. Харків).
На запрошення арт-галереї цей захід відвідали представники Інституту управління Класичного приватного університету – завідувач кафедри дизайну Захарова Світлана Геннадіївна та ст. викл. Косюк Володимир Ростиславович.

 

 

Путівник і збірка є продовженням проекту «Баухаус-Запоріжжя», організованого Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк (офіс у м. Дніпро) в партнерстві з Арт-резиденцією «Конструктивізм» та Urban Formі Сenter. Проект стартував рік тому, тоді до Запоріжжя приїхали більше сотні європейських експертів та експертів з модернізму, які були вражені Соцмістом Запоріжжя та палко підтримали ідею його збереження і популяризації. Почесним гостем заходу став Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс у Дніпрі) пан Мьоссінґер та Urban Forms Center.